دیزاین یونیک

دیزاین یونیک

دیزاین یونیک با بیش از یک دهه تجربه و با علم و درک اهمیت بسیار زیاد هنر و گرافیک در زمینه ارائه قالب آماده طراحی ، قالب طرح های بی نظیری را ایجاد کرده تا بتواند بهترین ایده ها را برای شما طراحان گرامی به ارمغان بیاورد که به یقین نقش موثری در تثبیت و ارائه اهداف مشتریان دارد.
ما عمیقا مایلیم تا با حضور در کنار شما و پروژه های شما آرامش و اطمینان خاطر را برایتان به ارمغان آوریم. ایجاد حس رضایت در شما برای ما از تجارت و کسب منافع مادی بسی ارزنده تر خواهد بود.

Separator

اهداف ما

یکی از اهداف مهم ما ارائه قالب طرح های بی نظیر در راستای نیازهای شما طراحان عزیز می باشد تا شما مجبور به جستجو در سایت های خارجی که هیچ هویت و نشانی از آنها در دست ندارید، نشوید . سایت های که گاهاً ممکن است مشکلاتی را برای شما ایجاد کنند. دیزاین یونیک این امکان را فراهم میکند از وب سایتی امن و قابل اعتماد نیازهای خود را تهیه نمایید. ما مفتخر و خرسندیم به خدمتگزاری و اعتماد شما همراهان گرامی.

Separator

طراحی و گرافیک

طراحی و گرافیک یکی از مهمترین علومی است که در دنیای امروز بیشترین سهم را در امر تبلیغات به خود اختصاص داده که در تمامی بخش‌های تبلیغاتی مهم‌ترین نقش را ایفا می‌نماید و پایه و اساس شکل‌گیری تمام این شاخه‌ها، از این فن آمیخته به هنر مشتق می‌شود.

Separator

لوگو ، نماد

طراحی لوگو یک فرایند سازماندهی شده و مدون را دنبال می کنند، که رمز موفقیت در این زمینه است. هر یک از مراحل طراحی لوگو به خودی خود مهم بوده و پیش نیاز یکدیگر می باشند. از آنجا که هدف از داشتن لوگو کسب هویت برای کمپانی است، منحصر به فرد بودن آن از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد. همچنین باید لوگو بیانگر مفهومی و کلی مفهوم و استراتژی شرکت باشد.

مدیر سایت

مهندس احمدرضا کاویانی